PIĘKNIE BYĆ CZŁOWIEKIEM

ELIMINACJE odbędą się 30.03. 2017 roku o godz. 9ºº w Gminnej Bibliotece (sala konferencyjna Urzędu Gminy Piątek). Zgłoszenia najlepszych recytatorów ze szkół przyjmujemy do 24 marca 2017 roku w Gminnej Bibliotece w Piątku. Powiatowe eliminacje odbędą się 27 kwietnia 2017 roku o godz. 10ºº w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęczycy przy ul. M. Konopnickiej 11a, (czytelnia biblioteki) na który pojedzie 6 najlepszych recytatorów wyłonionych w eliminacjach gminnych. Finał XXXIV konkursu recytatorskiego „Pięknie być człowiekiem” odbędzie się w Książnicy Płockiej im. Władysława Broniewskiego w Płocku 27 maja 2017 roku, na który pojedzie 6 najlepszych recytatorów z powiatu łęczyckiego.