TABLETY DLA BIBLIOTEKI

Tablety w Naszej Bibliotece !!!!!!

Gminna Biblioteka w Piątku składała wniosek, aby otrzymać tablety do biblioteki.
31.01.2015 r. okazało się, że na 651 złożonych wniosków
233 zostało rozpatrzonych pozytywnie. Wśród nich znalazł się
i nasz wniosek. Znaleźliśmy się w gronie finalistów konkursu
„Tablety w Twojej bibliotece”.
Projekt jest częścią Programu Rozwoju Bibliotek. Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.
Cieszymy się bardzo.
Otrzymamy trzy tablety Apple iPad Air 16GB Wi-Fi oraz następujące akcesoria: ramkę – stojak, linkę stalową do fizycznego zabezpieczenia tabletów, czujnik lasso oraz centralkę alarmową do zabezpieczenia elektronicznego, rysik, słuchawki stereofoniczne z mikrofonem, etui, przejściówkę do rzutnika, zestaw do czyszczenia tabletów.
Tablety są łatwe w użyciu, dają natychmiastowy dostęp do wszystkich swoich funkcji i zainstalowanych programów, pozwalają na wygodne czytanie obszernych treści, a nawet całych książek. Zawierają także rozmaite aplikacje edukacyjne, na przykład do nauki języków obcych, rysowania czy projektowania.
Dziękujemy!!!!!!!!