PIOTR KOWALCZYK-podróżnik

Z WIZYTA w GMINNEJ BIBLIOTECE w PIĄTKU
12.05. 2015 r. Godz. 10.00.
Wszystkich chętnych Zapraszamy!!!!!
PIOTR KOWALCZYK– podróżnik, geograf, pasjonat fotografii, kolekcjoner i zbieracz minerałów i skamieniałości, interesuje się światem w szerokim zakresie. W Polsce geograf i pilot wycieczek, studiował także w Norwegii. Nauczyciel geografii, uczy także języka angielskiego, tworzy strony www.

Podróże zaczynał od wycieczek górskich i działalności w PTTK, poznawania naszej pięknej Polski, potem przyszedł czas na wyprawy z cyklu „wszędzie da się rozbić namiot”- pustynie Maroka, wyspy na środku fjordów na Lofotach, bezdroża Masywu Centralnego czy norweskie góry zimą. W końcu Indie, Wyprawa do Afryki Zachodniej, ostatnio Gruzja i Sri Lanka. Miłośnik kultury Azji i jazdy autostopem.

Pasjonuje go nieznane, ciągłe odkrywanie miejsc i podróże survivalowe. Woli jeździć tam gdzie kończy się droga.