PANI JOLANTA SZWALBE

otworzyła własne wydawnictwo im. Benjamina Franklina. Jego nakładem wydane zostały:
"Myśl i działaj dla przyszłości"- 900 inspirujących myśli min. o: pieniądzach, decyzjach, czasie, przyszłości, sukcesie, starości, życiu...
"Złap na zawsze wiatr w żagle"- 1000 inspirujących myśli, które mają rozbudzić w tobie ducha przedsiębiorczości" oba zbiory z przedmową p. dr Ewy Lisowskiej;
"Wyrusz w drogę"- 900 inspirujących myśli Jana Pawła II min. o: działaniu, człowieku, życiu, miłości, kobiecie,młodości, starości, pracy, kulturze, cywilizacji miłości... z przedmową red. Ewy Karabin z Więzi;
"Sekrety istnienia" - 900 inspirujących myśli jak odnaleźć źródło radości i życia oraz z wdziękiem się zestarzeć- z przedmowa p. Zuzanny Celmer;
"Sto i więcej lat w aktywności" - 900 inspirujących cytatów, które rozbudzą w Tobie życiowe pasje, z przedmową prof.Zdzisława Ryna.
"Obudź się do życia" - 900 inspirujących cytatów - jak zwyciężyć czas i mieć w sercu wiecznie maj.
Spotkania autorskie mają formę bardzo inspirujących prelekcji. Pani Jolanta dużo cytuje, ale opowiada też anegdotki i śmieszne historie z życia autorów cytatów. Zawsze wozi ze sobą książki, które oczywiście można nabyć po spotkaniu oraz otrzymać osobistą dedykację.

Spotkanie autorskie z Panią Jolantą SZWALBE

Załączniki: